Hlavní stránka

Produkty
Naše nabídka
Facebook

BRULApor deska SP 5 cm - Stavební materiál pro krby

Stavební materiály  » Stavební materiál BRULApor

Stavební prvky
Stavební prvky
Cena s DPH:270.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

!! Z důvodu křehkosti materiálu zasíláme materiál na paletě - cena dle tarifů přepravní společnosti !!

 

 


Objemová hmotnost BRULAporu je 750kg/m3 

! některé konkurenční výrobky jen 450kg/m3 !

Žáruvzdornost kameniva Liapor

Liapor (plnivo do kamnářských tvarovek) v žáru vzniká a je žáru odolný. Je objemově stabilní do teploty 1 050°C. Jako materiál na čistě keramické bázi je Liapor dle ČSN 73 0823 zatříděn jako materiál se stupněm hořlavosti A - materiál nehořlavý. Tato vlastnost není prokázána dalšími zkouškami, neboť je u keramického materiálu považována za konstantní.

Jak probíhá výroba tvarovek Brulapor

Hlavními surovinami pro výrobu Brulaporových tvarovek je Liapor a velmi kvalitní cement + různé přísady. Výroba směsi Brulapor probíhá v automatické mísící lince, která byla vyvinuta speciálně pro tuto výrobu. Veškeré suroviny a přísady jsou automaticky postupně váženy a dávkovány do míchacího zařízení, dávkování vody probíhá rovněž automaticky. Poté co je směs namíchána, plní se do kovových forem a za pomocí vibračních zařízení se postupně ukládá. Po uplynutí určité doby se formy zahlazují tzv. gletují, aby byl povrch odlitku rovný. U Brulaporu se používá velmi kvalitní Lafarge portlandský cement CEM I 52,5R. Po uplynutí doby schnutí se Brulapor výrobky doformovávají a skládají na schnutí. Poté se tvarovky balí a ukládají do expedičního skladu.

Manipulace se všemi stavebními prvky BRULApor je z hlediska jejich hmotnosti a přesnosti velmi snadná (prvky lze opracovávat běžnou pilou). Povrch materiálu je tak hrubý, že nabízí velmi dobrý podklad pro omítnutí.

Deska SP5 je nejvíce používaný materiál pro stavbu konvekčních krbů.

Délka 1000mm,

Šířka 250mm,

Tloušťka 50mm

Hmotnost: 9,00 kg


Kompletní stavební prvky pro stavbu konvekčního krbu:

Deska SP o tloušťce 4cm, 5cm, 7cm, 10cm. Rohové díly. Obloukové díly o průměru R220, R300, R330, R400, R500, R550, R600, R660, R700, R770, R800, R880. Sloupové, klenbové prvky....

V případě zájmu Vám zašleme nabídku na Vámi vybraný sortiment stavebních prvků Brulapor

 


Kompletní KATALOG A CENÍK STAVEBNÍCH PRVKŮ ZDE >>