Hlavní stránka

Produkty
Naše nabídka
Facebook

Platba a doprava

Ceny za dopravu

Pro dodání objednaného produktu využíváme spolehlivého dopravce balíkovou službu PPL, nebo paletovou přepravu DHL případně čečkou poštu u menších balíčů


1) Osobní odběr
- zboží je hrazeno hotově na prodejně CENTRUM KRBŮ v Březovicích. Před nákupem se nejdříve informujte o dostupnosti zboží a možnosti odběru telefonicky, nebo emailem.


2) Nad 25.000,- kč Doprava Zásilkovou službou DHL Zdarma po celé České republice pouze v případě úhrady zboží na fakturu předem.

!! V případě zaslání zboží na dobírku účtujeme částku 180,- kč vč. DPH !!


!! Doprava zdarma se neztahuje na kamenné výrobky ( obklady, krbové obestavby..) !!


3) do 30 kg malé zásilky - Zásíláme pouze zasilkovou službou PPL

1 var. Cena 180,- kč vč. DPH na dobírku ( platbu za zásilku zaplatíte zásilkové službě PPL ).

2 var. Cena 155,- kč vč. DPH platba předem - na Fakturu. ( Po objednání zásilky Vám zašleme fakturu s částkou za objednané zboží. Po uhrazení faktury Vám zboží zašleme )

- malé zasilky do 30 kg zaslené na dobírku zásilkovou službou PPL na Vámi uvedenou adresu (např. zápalky, podpalovače, čističe, menší krb. nářadí. mřížky...).
Zásilková služba PPL telefonuje cca 1 hodinu před dodáním zásilky.
-Nevztahuje se na zásilky stavebních materiálů (větší rozměry - Promat, brulapor deska...= paletový odběr).


4) Do 25.000,- dle tarifů Zásilkové služby ( cena za přepravu bude telefonicky upřesněna dle váhy a PSČ)
- Cena 1000,- je v našem E-shopu pouze orientační (záleží na hmotnosti a velikosti zboží + vzdálenosti zaslání zásilky) - upřesníme telefonicky.
- Odběratel bude platit přepravné přímo zásilkové službě PPL, nebo DHL (cena přepravného není započtena v dobírce)
- Cena se bude pohybovat dle skutečných rozměrů, hmotnosti a přepravní vzdálenosti - dle tarifů přepravní služby PPL. Cena cca 200 - 2500,- kč.

Zboží, které Vám bude dodáno ve viditelně poškozeném obalu zásadně nepřebírejte a vraťte jej přepravci a do přepravního listu vyznačte důvod nepřevzetí - "poškozená zásilka". Okamžitě zařídíme dodání náhradního nepoškozeného zboží a to zdarma. Upozorňujeme Vás, že převzetím zboží ( tj. podpisem přepravního listu ) na sebe přebíráte riziko za poškozené zboží při přepravě a nebude tedy možno následně z tohoto důvodu zboží reklamovat . Proto pečlivě před převzetím zásilky velmi důkladně zkontrolujte úplnost a celistvost přepravního obalu, pak teprve zboží přeberte. V případě nepřevzetí zboží z důvodu poškození při přepravě Vám nebudou účtovány žádné dodatečné náklady.

Dodané zboží ihned po převzetí zásilky ( kamna, krbové vložky ) rozbalte ( nejlépe ještě s řidičem dopravní služby ) a proveďte kontrolu . V případě poškození pod obalem nás ihned kontaktujte . Po přijetí zásilky již není možné reklamaci poškozené zásilky uznat. Vady a funkčnosti jsou řešeny v souladu se záručním listem.