Hlavní stránka

Produkty
Naše nabídka
Facebook

Ventilátor na kamna

Teplovzdušné rozvody » Ventilátory + filtry

Cena s DPH:2490.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

4-lopatkový ventilátor na kamna je zkonstruován tak, aby teplý vzduch rovnoměrně cirkuloval po celé místnosti. Je osazen termoelektrickým modulem, který funguje jako generátor a napájí malý motorek ventilátoru.

Ventilátor je poháněn pouze teplem, stoupajícím z kamen a nepotřebuje baterie. Ventilátor se automaticky rozběhne, jakmile povrchová teplota kamen dosáhne 50 °C.

Díky malé výšce je ventilátor blízko horní desky kamen, což umožňuje účinnou cirkulaci velmi horkého vzduchu. Oproti ostatním výrobkům na trhu má tento model o mnoho vyšší otáčky a tím i rychlejší efekt.

Užívání ventilátoru zajišťuje nejhospodárnější způsob, jak dosáhnout účinnou cirkulaci teplého vzduchu a rovnoměrnou teplotu v místnosti. Jeho užívání se pozitivně projeví ve snížené spotřebě paliva a v nižších emisích.

Ve spodní části základny je umístěn bezpečnostní pásek, který slouží k lehkému nadzvednutí ventilátoru, aby se zabránilo přehřátí a poškození motorku. Při zpětném dosažení maximální provozní teploty tento pásek vrátí ventilátor do základní polohy.

Max. 1350 otáček/min. (průměr: 1167)
Velmi nízká startovací teplota: 50 °C
Zvyšuje účinnost kamen až o 16 %
Rychlost ventilátoru se mění v závislosti na teplotě
Vyrobeno z eloxovaného hliníku

Výška: 187 mm, šířka: 180 mm
Ventilátor nemá žádný přídavný zdroj
Podporuje proudění vzduchu ve velkém prostoru
Velmi tichý provoz
Záruka 2 roky