Hlavní stránka

Produkty
Naše nabídka
Facebook

Zahradní krby - venkovní krby - výroba z přírodního pískovce, mramoru, žuly...

Zahradní krby

Zahradní, neboli venkovní krby vyrábíme na míru Vámi vymezenému prostoru pro zahradní krb. Prostor topeniště je převážně obložen šamotovými deskami - případně vermikulitem. Před topeniště a na odkládací plochu doporučujeme žulu z důvodu údržby ( stékající tuk - uhlíky). Topeniště udírny je stavěné z šamotových cihel případně nahrazené klasickými smaltovanými kamínky.


 

Kompletní sortiment zahradních krbů naleznete na naších hlavních stránkách

www.centrumkrbu.cz


 

Pokud přemýšlíte o pořízení zahradního krbu (nebo jakéhokoliv topidla), odpovězte si na otázku - jak topidlo budu používat?

Zahradní krb můžeme pojmout jako estetický architektonický prvek, který občas poslouží k tomu, abychom si nad plameny ohně opekli klobásku, nebo ogrilovali steak,či křupavou zeleninku. Zahradní krb můžeme pořídit v supermarketu. Poměrně lacino. Betonové topeniště, určené k tepelné úpravě uzenin. Výrobci většinou doporučují používat jako palivo pouze dřevěné uhlí. Pokud budeme chtít uchovat životnost takového krbu delší než 2 roky, nemůžeme za chladnějších letních večerů pro ohřátí přiložit klasické dřevěné poleno . V těchto ,,krbech" by se nemělo topit dřevem.

Pokud budete chtít pořídit topidlo esteticky, tvarově a rozměrově sladěné , funkčně postavené pro p

okrytí představ o jeho využití, pak Vám můžeme nabídnout naše služby.

Stavíme plně funkční zahradní topidla s šamotovými (vyněnitelnými) topeništi. Pro gurmány, kteří se před svými blízkými nebo přáteli rádi pochlubí svým kuchařským uměním můžeme vytvořit (očuzovací) ohřívací komory, nebo klasické plně funkční udírny se samostatným nezávislým topeništěm. Pro zdravé grilování nabízíme možnost provedení spodních, bočních, nebo zadních násypných roštů, topeniště přizpůsobíme pro možnost pečení na žulových pečících kamenech. Pro nadšence, kteří naplno využijí letní kuchyni můžeme topidlo opatřit varnými vyjimatelnými deskami zaměnitelnými za grilovací rošty. Krby i ostatní topidla můžeme kombinovat s praktickými žulovými stoly pro přípravu potravin.